Ronal R72. Nový pětipaprskový ráfek spojuje futuristický design s technickou vytříbeností. Integrovaný aerodynamický kroužek s charakteristickými drážkovanými strukturami je plynule zabudován do ráfku a dynamicky prochází paprsky – výrazné spojení formy a funkce. Díky aerodynamické konstrukci se snižují víření vzduchu a odpor proudění, což může přispět ke zlepšení stability jízdy. Díky vysoké nosnosti je tento ráfek ideální nejen pro sportovní vozy, ale také pro SUV.
Nemecké zliatinové kolesá (časť je vyrábané aj v Česku) veľmi dobrej kvality s vynikajúcim prevedením povrchovej úpravy. Veľa automobilových výrobcov a renomovaných úpravcov po celom svete vybavuje svoje vozidlá elektrónmi so značkou "made by Ronal". Homologácia: Kolesá majú schválenie KBA, posudky TÜV a ATEST 8SD 2070. Poskytujeme Typové listy pre SR.
| Kód produktu | e1iv02 |
| Zimné | ano |
| Šírka disku | 8 " |
| Priemer disku | 19 " |
| Presné ET | 45,1 mm |
| Počet dier na skrutky | 5 |
| Rozteč dier na skrutky | 114 mm |
| Priemer stredovej diery | 76 mm |
| Barva | čierny matný |
| Záruka | Záruka na tento tovar je 2 roky. |