Skladom 2 ks ihneď na zaslanie
Len 2 ks dostupných. Budeme vás kontaktovať.
Minimum je 1 ks.
Maximum je 100 ks.
Nemecké značkové zliatinové kolesá vynikajúcej kvality a povrchovej úpravy. Špičkový pomer výkon/cena. Homologácia: Kolesá majú európske schválenie KBA, posudky TÜV a český ATEST 8SD, ktoré sú nutné pre zápis do technického preukazu.
| Kód produktu | e1i10t |
| Zimné | ano |
| Šírka disku | 8,5 " |
| Priemer disku | 19 " |
| Presné ET | 40 mm |
| Počet dier na skrutky | 5 |
| Rozteč dier na skrutky | 112 mm |
| Priemer stredovej diery | 66,6 mm |
| Barva | čierny leštěný |
| Záruka | Záruka na tento tovar je 2 roky. |