Prestížne značkové nemecké zliatinové kolesá a pneu. Pri výbere modelov je kladený veľký dôraz na kvalitu spracovania a povrchovej úpravy. V ponuke sú klasické aj mimoriadne atraktívne čierno-leštené modely. Značka Platin patrí medzi najpredávanejšie v Európe. Homologácia: Kolesá majú európske schválenie KBA, posudky TÜV a český ATEST 8SD 3107, ktoré sú nutné pre zápis do technického preukazu. Typové listy vrátane schválenia Platín pre prevádzku v Česku je možné získať výhradne u našej spoločnosti.
| Kód produktu | e1hm0t |
| Plovoucí šrouby | ne |
| Zimné | ano |
| Model ECE | ece_car1b4;car0yk;car195;car0z4;car0nc;car19v;car0u2;car11p;car17i; |
| Šírka disku | 8,5 " |
| Priemer disku | 19 " |
| Presné ET | 38 mm |
| Počet dier na skrutky | 5 |
| Rozteč dier na skrutky | 112 mm |
| Priemer stredovej diery | 57,1 mm |
| Barva | strieborný |
| Design | zdvojené lúče |
| Přední strana | ne |
| Chrómové | ne |
| Záruka | Záruka na tento tovar je 2 roky. |