Nemecké značkové zliatinové kolesá vynikajúcej kvality a povrchovej úpravy. Špičkový pomer výkon/cena. Homologácia: Kolesá majú európske schválenie KBA, posudky TÜV a český ATEST 8SD, ktoré sú nutné pre zápis do technického preukazu.
| Kód produktu | e1iy03 |
| Plovoucí šrouby | ne |
| Zimné | ano |
| Podvozky | bm;bm3;bm5;mn;cv;le;mg;op;sa; |
| Šírka disku | 8 " |
| Priemer disku | 18 " |
| Presné ET | 35 mm |
| Počet dier na skrutky | 5 |
| Rozteč dier na skrutky | 120 mm |
| Priemer stredovej diery | 72,6 mm |
| Barva | čierny lesklý |
| Design | Y lúče |
| Přední strana | ne |
| Chrómové | ne |
| Záruka | Záruka na tento tovar je 2 roky. |