Nemecké značkové zliatinové kolesá vynikajúcej kvality a povrchovej úpravy. Špičkový pomer výkon/cena. Homologácia: Kolesá majú európske schválenie KBA, posudky TÜV a český ATEST 8SD, ktoré sú nutné pre zápis do technického preukazu.
| Kód produktu | e1iz0c |
| Plovoucí šrouby | ne |
| Zimné | ne |
| Podvozky | au;bm;bm3;cu;mn;fo;fox;in;me;mev;mem;mel;mg;se;sk;ske;kg;vw;vw4; |
| Šírka disku | 8,5 " |
| Priemer disku | 20 " |
| Presné ET | 35 mm |
| Počet dier na skrutky | 5 |
| Rozteč dier na skrutky | 112 mm |
| Priemer stredovej diery | 66,6 mm |
| Barva | černý lesklý leštěný |
| Design | Y lúče |
| Přední strana | ne |
| Chrómové | ne |
| Záruka | Záruka na tento tovar je 2 roky. |