Nemecké značkové zliatinové kolesá vynikajúcej kvality a povrchovej úpravy. Špičkový pomer výkon/cena. Homologácia: Kolesá majú európske schválenie KBA, posudky TÜV a český ATEST 8SD, ktoré sú nutné pre zápis do technického preukazu.
| Kód produktu | e1iz0a |
| Plovoucí šrouby | ne |
| Zimné | ne |
| Podvozky | fo;fox;ja;ly;po;ro;ror;sm;vo; |
| Šírka disku | 8,5 " |
| Priemer disku | 20 " |
| Presné ET | 48 mm |
| Počet dier na skrutky | 5 |
| Rozteč dier na skrutky | 108 mm |
| Priemer stredovej diery | 63,4 mm |
| Barva | černý lesklý leštěný |
| Design | Y lúče |
| Přední strana | ne |
| Chrómové | ne |
| Záruka | Záruka na tento tovar je 2 roky. |