Nápověda k nákupu

Snadný nákup alu disků, pneu a příslušenství

Jestliže známe typ Vašeho vozu, můžeme Vám nabídnout všechny produkty vhodné přímo na Vaše auto nebo elektromobil (litá kola, ocelové disky, pneu, cenové akce atd.)

Nákup elektronů

Alu kola (litá kola, elektrony, alu disky) u nás zkoušíte přímo na 3D obrázku auta. Tato funkce se jmenuje Konfigurátor kol V prvním menu vyberte značku auta (např. VW). V druhém menu vyberte typ auta (např. New Beetle). Ve třetím menu vyberte fotku auta. Pak již můžete zkoušet alu kola (elektrony, litá kola) na obrázku vozu! Pokud fotku Vašeho auta ještě nemáme na webu, prosíme kontaktujte nás. Rádi Vám poradíme.

Zobrazí se Vám přehled kol, která můžete řadit dle ceny, názvu, designu (!), různým způsobem filtrovat a prohlížet velké fotky alu disků. Přednostně se vždy zobrazují nejzajímavější cenové akce. U každého elektronu je uvedena orientační dostupnost a info o výrobci. V detailu alu kola jsou i další informace - doporučené pneu, speciální info k typu auta atd. Pozor na kola, u kterých je napsáno "Úpravy!". Je možné, že jejich použití bude vyžadovat úpravy blatníků. Info o úpravách blatníků

Nákup pneu - letních, zimních, celoročních, 4x4 a dodávkových

Jestliže znáte velikost pneu, v horním menu si zvolte Pneu. Vyberte šířku pneumatiky a v dalším menu zvolte požadovaný rozměr pneu. První číslo udává šířku pneu (v mm). Jestliže chcete konkrétní značku a typ pneu, použijte Nákup pneu podle výrobce. Po kliknutí na výrobce se Vám zobrazí přehled typů. Najdete zde také podrobný popis každé pneu a výsledky v testech (pokud jsou tyto údaje k dispozici). U každého typu můžete kliknout na odkaz zobrazit "Rozměry a ceny".

Nákup příslušenství

Nabízíme různé druhy pojistných šroubů a matic proti odcizení kol, největší výběr ventilků a čepiček k ventilkům. Schází Vám příslušenství ke starším kolům? Můžete si dokoupit středicí kroužky. Přes klasický email si také můžete objednat klasické šrouby nebo matky a krytky do středu kola s logem výrobce kol, pokud Vám schází. Loga výrobců automobilů nenabízíme (jedná se o ochranné známky). Vše najdete pod odkazem v menu Příslušenství

Nákupní koš

Seznam zboží v Košíku Přidávání a ubírání zboží, změna počtu kusů (u litých kol zadání dalších informací o autě)
Doprava a platba Výběr způsobu převzetí a platby (Česko, Slovensko). Zadání osobních údajů (jméno adresa). Registrovaní a přihlášení uživatelé tento krok přeskočí.
Shrnutí objednávky Závěrečný přehled objednávky. Objednávku je nutno potvrdit tlačítkem Odeslat objednávku!