Česká rodinná firma. Partner největších výrobců značkových kol

Váš Email
Váš dotaz
Vše naprosto přehledné, příznivé ceny a dodání podle dohody. Váš obchod mohu jen doporučit.

Vlastimil, Pelhřimov

Velmi solidní obchodní partner, výborná komunikace, bez výhrad doporučuji.

Antonín

Bezproblémové, rychlé a přehledné, od objednání po doručení kurýrní službou. Oproti konkurenci oceňuji, že pneu byly skutečně skladem a byly ihned poslány.

Pavla, Praha

Je to velmi seriozní obchod s lidmi na pravém místě a lidmi kteří rozumí své práci a mají zájem, aby mohli své zákazníky uspokojit. Mohu všem potencionálním zákazníkům tento obchod vřele doporučit.

Jiří, Vysoké Chvojno

Výborná a rychlá komunikace, jedno objednané zboží nebylo, obchod mně kontaktoval a domluvili jsme se na změně.

Bohumila, Praha

Vyzkoušejte si kola na svém autě

Elektrony zkoušíte přímo na obrázku auta. Změňte si barvu auta. K dispozici máte všechny odstíny. Vybírejte s Vašimi zákazníky profesionálně. Nechte si doporučit vhodné pneumatiky. Ihned vidíte výsledek na autě. Nakupujte přímo z konfigurátoru!

Spustit konfigurátor

Konfigurátor alu kol

Nechte si poslat obutá a vyvážená alu kola až domů

Kompletní kola s pneumatikami na vašeho miláčka vám můžeme poslat až domů včetně šroubů nebo matek, pojistných šroubů proti odcizení, ventilků různých barev a středicích kroužků.

Jak na to?

Kompletní kola

Alu kola naživo na 400m2

Nakupujete raději osobně než na internetu? Přijeďte se podívat do největší české specializované prodejny alukol a pneu. Zakoupená kola vám můžeme ihned namontovat na auto v našem pneuservisu.

Kontaktní informace

Prodejna Rokycany

Velkoobchod: Značková kola, levně, legálně!

Staňte se naším prodejcem! Jsme největší 100% česká firma. Zdarma konfigurátor, prospekty, plakáty a další. Budou se o vás starat naše obchodní zástupkyně. Máme pro vás kvalitní kola předních evropských výrobců a skvělé obchodní podmínky. Homologace a typové listy pro zápis nových kol do TP.

Velkoobchod

Velkoobchodní značky