Bezpečný nákup

MasterCard® SecureCode™ a Verified by Visa

Využíváme speciální zabezpečovací technologie MasterCard® SecureCode™ a Verified by Visa. Díky této technologii neposkytujete citlivé údaje z Vaší karty obchodníkovi, ale přímo zpracovatelské bance.

Jak to funguje

Pro nakupování kartou nejprve vložíte do systému potřebné informace, jako je číslo karty, doba platnosti a bezpečnostní CVC kód (umístěný na rubové straně karty). Tato citlivá data jsou následně zašifrována a v režimu zabezpečeného spojení přenášena přímo mezi nakupujícím a zpracovatelskou bankou. Poté dochází k ověření u banky, která kartu vydala. Ta autorizuje prodej, předá informaci zpět zpracovatelské bance, která poté povolí prodej. Na základě tohoto zdánlivě složitého procesu, jenž ale trvá ve skutečnosti jen několik sekund, je zamezeno veškerým rizikům, která mohou při online platbě hrozit. Vaše privátní údaje totiž nejsou k dispozici internetovým obchodníkům, a proto nehrozí jejich odcizení ani zneužití.

3D Secure zabezpečení

Toto řešení je vyvinuto na bázi nejmodernější aplikace kartových asociací Visa a MasterCard. Jedná se o celosvětově standardizovaný proces placení a akceptace karet na internetu, který z hlediska bezpečnosti a komfortu splňuje nejnáročnější požadavky nejen obchodních partnerů, ale také zákazníků nakupujících na internetu.

Verified by Visa a MasterCard® SecureCode™

Tyto systémy fungují na bázi jedinečného dynamického osobního kódu, pomocí kterého je ověřována identita držitele karty při elektronických transakcích. Zabezpečené spojení takzajišťuje majitelům karet ochranu jejich účtu, zatímco vydavatel karty a obchodník mají jistotu o identitě osoby, která transakci realizuje.