Zimní kola

Kompletní zimní kola

Nová auta a elektromobily v konfigurátoru. Ceny kompletů již od 2099 Kč. Vyberte si zimní obutá kola.

§ Povinnost zimních pneu v ČR 2020, 2021, 2022 a 2023

Od listopadu do března (1.11. až 31.3.) nám zákonodárci přichystali povinnost použití zimních pneumatik. Předepisuje to novela zákona č. 361/2000 Sb., známého též jako “silniční vyhláška“. Přezutí na zimní pneumatiky vás čeká, pokud se na silinici vyskytuje souvislá vrstva sněhu, ledu nebo námrazy nebo lze vzhledem k aktuálnímu počasí předpokládat, že by tam mohla být. V létě za jízdu na zimních pneu žádný postih nehrozí.

Kupte si obutá levná zimní kola! Snadný výběr levných disků a pneu

Ať už chcete obutá zimní plechová nebo litá kola na Ford Focus, Škoda Octavii, Fabii, Superb, VW nebo třeba na elektromobil, u nás to jde snadno! Vyberte si disky a zimní pneu. Vše sestavíme včetně povinné zimní výbavy.

Použijte 3D alu konfigurátor. Vyberte vaše auto nebo elektromobil.

Už nebudete chtít vybírat kola a zimní pneu jinak. Vyzkoušejte si na auto ty nejlepší elektrony nebo zimní plechové disky. Na stránkách alu konfigurátoru zároveň najdete doporučené pneu na zimu.

Kola na zimu s pneuservisem. Vyplatí se vám a pasují!

V našem pneuservisu vybraná zimní kola a pneu obujeme, vyvážíme a připravíme k vyzvednutí nebo k odeslání. Objednávkou zimní sady ušetříte čas, peníze a máte jistotu, že vše bude k sobě pasovat.

Hotová kola zašleme na vaši adresu

Zimní obutí na vašeho miláčka vám můžeme poslat až domů včetně šroubů nebo matek, pojistných šroubů proti odcizení, ventilků různých barev a středicích kroužků.