Kompletní zimní kola

Nová auta v konfigurátoru. Ceny kompletů již od 2099 Kč. Vyberte si zimní obutá kola.
Tisíce kol a pneu skladem. Dopravu můžete mít zdarma. Vše obujeme a pošleme.

Konfigurátor kol a pneu

§ Povinnost zimních pneu v ČR 2012, 2013, 2014 a 2015

Aludisky od Elektrony.cz® jsou stejně kvalitní jako originální litá kola z automobilky. Víte, že například kola Škoda, Ford, Bentley nebo AMG pocházejí ze stejných továren jako námi nabízené disky? Klikněte na značku vašeho auta a jednoduše si vyberte vaše nová krásná a kvalitní alu kola a pneumatiky.

Kupte si obutá levná zimní kola! Snadný výběr levných disků a pneu

Ať už chcete obutá zimní plechová nebo litá kola na Ford Focus, Škoda Octavii, Fabii nebo třeba na VW, u nás to jde snadno! Vyberte si disky a zimní pneu. Vše sestavíme včetně povinné zimní výbavy.

Použijte 3D alu konfigurátor. Vyberte vaše auto...

Už nebudete chtít vybírat kola a zimní pneu jinak. Vyzkoušejte si na auto ty nejlepší elektrony nebo zimní plechové disky. Na stránkách alu konfigurátoru zároveň najdete doporučené pneu na zimu.

Kola na zimu s pneuservisem. Vyplatí se vám a pasují!

V našem pneuservisu vybraná zimní kola a pneu obujeme, vyvážíme a připravíme k vyzvednutí nebo k odeslání. Objednávkou zimní sady ušetříte čas, peníze a máte jistotu, že vše bude k sobě pasovat.

Hotová kola zašleme na vaši adresu

Zimní obutí na vašeho miláčka vám můžeme poslat až domů včetně šroubů nebo matek, pojistných šroubů proti odcizení, ventilků různých barev a středicích kroužků.