Letní kola

Kompletní letní kola

Nová auta a elektromobily v konfigurátoru. Ceny kompletů již od 2099 Kč. Vyberte si kompletní kola.

Originál a neoriginál alu kola? Stejná kvalita pro vaše auto nebo elektromobil!

Aludisky od Elektrony.cz® jsou stejně kvalitní jako originální litá kola z automobilky. Víte, že například kola Škoda, Ford, Bentley nebo AMG pocházejí ze stejných továren jako námi nabízené disky? Klikněte na značku vašeho auta nebo elektromobilu a jednoduše si vyberte vaše nová krásná a kvalitní alu kola a pneumatiky.

Kupte si obutá levná litá kola! Vyvážení, s pneuservisem až domů.

Ať už chcete kompletní obutá litá kola na Focus, Octavii, Fabii, Superb, BMW nebo třeba na elektromobil, u nás je to snadné! Vyberte si disky a pneumatiky. Vše sestavíme včetně povinné letní nebo zimní výbavy.

Použijte 3D alu konfigurátor. Vyberte vaše auto...

Už nebudete chtít vybírat kola a pneu jinak. Vyzkoušejte si na auto ty nejlepší elektrony, vaše vysněná litá kola. Na stránkách alu konfigurátoru zároveň najdete doporučené pneu na jaro a léto nebo podzim a zimu.

Alu disky na léto s pneuservisem. Vyplatí se vám a pasují!

V našem pneuservisu vybraná kola a pneu obujeme, vyvážíme a připravíme k vyzvednutí nebo k odeslání. Objednávkou celé sady ušetříte čas, peníze a máte jistotu, že vše bude k sobě pasovat.

Hotová kola zašleme na vaši adresu

Obutí na vašeho miláčka vám můžeme poslat až domů včetně šroubů nebo matek, pojistných šroubů proti odcizení, ventilků různých barev a středicích kroužků.