Konfigurator

Audi Q7

Máte auto, které tady není?

Máte jiný typ auta, elektromobilu nebo novější model, než typy uvedené v naší nabídce? Každému jsme zatím dokázali poradit. Neváhejte a kontaktujte nás. Určitě vám vybereme litá kola i pneumatiky za dobrou cenu, které budou pasovat.

Elektrony.cz® a Audi Q7

Nejsme jen obyčejný tuning shop. Využijte našich letitých zkušeností s online prodejem alu kol a pneu i jejich přímou montáží na opravdu všechny vozy a elektromobily Audi. Velké množství elektronů na stovkách vozů Audi, které potkáváte na českých i slovenských silnicích jsou právě od naší společnosti. Za léta prodeje a úspěšných montáží litých kol na stovky (!) sériových i tuningových vozů Audi jsme nasbírali cenné zkušenosti s použitím kol na Audiny. Umíme vám poradit s alu disky na obvyklé typy Audi i na silné verze S a RS, které mají velké brzdiče.

Obutá kola s pneu

Doručujeme kompletní obutí - hliníkové disky a pneu. Pro nákup za nejlepší ceny nemusíte alu kolům rozumět. Dozvíte se o úpravách blatníků pro větší alu disky nebo alu ráfky s nízkým ET! Nákup elektronů, ocelových disků, příslušenství a pneu přímo z konfigurátoru.