Konfigurátor kol Alfa Romeo 147

Máte auto, které tady není?

Máte jiný typ auta nebo novější model, než typy uvedené v naší nabídce? Každému jsme zatím dokázali poradit. Neváhejte a kontaktujte nás. Určitě vám vybereme litá kola i pneumatiky za dobrou cenu, které budou pasovat.

Elektrony.cz® a Alfa Romeo 147

Nejsme jen obyčejný tuning shop. Využijte našich bohatých zkušeností s online prodejem alu kol a pneu i jejich přímou montáží na opravdu všechny typy Alfy Romeo. Velké množství elektronů na Alfách, které vídáte na českých silnicích, je právě od naší firmy.Za léta prodeje a montáží litých kol na stovky (!) Alf jsme nasbírali mnoho zkušeností o použití kol na tato krásná, avšak záludná auta z hlediska různých velikostí brzdičů, speciálních podvozků a dalších vychytávek, které Alfa svým majitelům přináší. Pokud máte Alfu Romeo, doporučujme opravdu nakupovat litá kola u prodejců se zkušenostmi. Toto pravidlo platí dvojnásob u silnějších motorizací a typů 156, 159, Brera, GTV, Mito a Spider.

Obutá kola s pneu

Doručujeme kompletní obutí - hliníkové disky a pneu. Pro nákup za nejlepší ceny nemusíte alu kolům rozumět. Dozvíte se o úpravách blatníků pro větší alu disky nebo alu ráfky s nízkým ET! Nákup elektronů, ocelových disků, příslušenství a pneu přímo z konfigurátoru.