Šrouby nebo matky Zdarma součástí dodávky, pokud nejde o přesně vrtaná kola, kde se použijí sériové šrouby nebo matky z vozu.
Středové krytky Zdarma součástí dodávky, pokud není v popisu kola uvedeno jinak.
Středící kroužky Zdarma součástí dodávky, pokud nejde o přesně vrtaná kola, kde se nepoužívají.
MAK Zenith Titan jsou tradiční litá kola italské značky MAK. Moderní a osobitá. Buďte takoví i vy! Alu kola MAK jsou zahalená do šedé barvy a zdvojeného paprsku. Jejich vzhled je velice skromný, ale přesto luxusně vypadající. Užijte si skvělou jízdu na alu kolech této jedinečné značky, barvy a neotřelého designu. Nebudete litovat! Kola MAK Zenith Titan jsou vhodná pro provoz jak v zimě, tak v létě a nabízíme je ve velikosti 17“ a 19“.
Italienische Alufelgen der ausgezeichneten Qualität und Oberflächenaufmachung. Tolles Leistung/Preis Verhältnis. Homologationen: die Felgen haben KBA Genehmigung, TÜV Gutachten und ATEST 8SD.
| Produktcode | e0s302 |
| Felgenbreite | 7 " |
| Felgendurchmesser | 17 " |
| Lochanzahl für Schrauben | 5 |
| Lochabstand | 100 mm |
| Přesné ET | 50 mm |
| Felgenmitte | 54,1 mm |
| Farbe | grau |
| Design | Doppelspeichen |
| Záruka | Auf dieser Felge haben Sie Garantie 2 Jahre. |