Šrouby nebo matky Zdarma součástí dodávky, pokud nejde o přesně vrtaná kola, kde se použijí sériové šrouby nebo matky z vozu.
Středové krytky Zdarma součástí dodávky, pokud není v popisu kola uvedeno jinak.
Středící kroužky Zdarma součástí dodávky, pokud nejde o přesně vrtaná kola, kde se nepoužívají.
Die RC11 setzt Maßstäbe im Design Lackierung und Anwendungen. Alle Varianten sind sowohl mit 4- und 5-Loch Anbindung lieferbar. Die schmalen Größen erlauben den Einsatz auf vielen Autos mit ABE ohne Adaptionen.
Deutsche Alufelgen der ausgezeichneten Qualität und Oberflächenaufmachung. Homologationen: die Felgen haben KBA Genehmigung, TÜV Gutachten und ATEST 8SD 3028.
| Produktcode | e0411p |
| Felgenbreite | 7,5 " |
| Felgendurchmesser | 18 " |
| Lochanzahl für Schrauben | 5 |
| Lochabstand | 112 mm |
| Přesné ET | 35 mm |
| Farbe | černý-leštěný |
| Design | Doppelspeichen |
| Záruka | Auf dieser Felge haben Sie Garantie 2 Jahre. |